GAUTIER Jacques (1831 - po 1920)
cena wywoławcza: Wykup abonament
brąz, wys. 88,5 cm; sygn. na podstawie: GAUTIER
brąz, drewno (podstawa); wys. 88 cm;
sygn. na podstawie: GAUTIER
(brak szpady w ręku).
Brąz patynowany, wys. 84 cm. Paryż, 4. ćw. XIX w.
Stojąca postać męska w kostiumie aktorskim Mefista z "Fausta" Goethego,
nieco skulona; u boku szpada, na podstawie sygn.: J. Gautier.