FRANKIEWICZ Barbara (ur. 1959, Bogatynia)
olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'B. Frankiewicz 2000'
opisany i datowany na odwrociu: 'OIL ON CANVAS 100 X 120 | OLEJ NA PŁÓTNIE 100 X 120 | ROZŚWIETLONY - 2000'
na odwrociu dane adresowe artystki
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygn. p.d.: „Barbara Frankiewicz 2008” oraz opisany na odwrocie: "Barnara Frankiewicz/ acryl on canvas 80 x 80/ Magic square - magiczny kwadrat/ "Atomiczny model budowy materii"/ "Atomic model of matter's structure 2008"
olej/płótno, 80 x 90 cm
sygn. p.d.: „B. Frankiewicz 2010” oraz opisany na odwrocie: "Barbara Frankiewicz/ Z cyklu Chaos - żółty - 2010 (doktor)/ olej na płótnie 80 x 90 cm"
akryl/płótno, 30 x 24 cm
sygn. l.d.: "B.Frankiewicz 2017/8" oraz na odwrocie: Barbara Frankiewicz/VII Wrota do raju-2017/akryl na płótnie 30x24"
akryl/płótno, 30 x 24 cm
sygn. l.d.: "B.Frankiewicz 2017/9" oraz na odwrocie: Barbara Frankiewicz/VIII Wrota do raju-2017/akryl na płótnie 30x24”
akryl/płótno, 30 x 24 cm
sygn. l.d.: "B.Frankiewicz 2017/4" oraz na odwrocie: Barbara Frankiewicz/III Wrota do raju-2017/akryl na płótnie 30x24"
akryl/płótno, 30 x 24 cm
sygn. l.d.: "B.Frankiewicz 2017/5" oraz na odwrocie: Barbara Frankiewicz/IV Wrota do raju-2017/akryl na płótnie 30x24”
akryl/płótno, 30 x 40 cm
sygn. p.d.:"B Frankiewicz 2014/4"
akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygn. p.d.: „B. Frankiewicz 2015/5”
sygn. na odwrocie: INV 5/ 2015/ Barbara Frankiewicz/ akryl na płótnie/ 80 x 80 cm/ Cykl światy wielowymiarowe 2015-1”
Światy wielowymiarowe IV, 2015
akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygn. p.d.; „B Frankiewicz 2015/8-4
sygn. na odwrocie: „INV 8/2015/ Barbara Frankiewicz/ Akryl na płótnie 80 x 80 cm/ Z cyklu światy wielowymiarowe 2015 - 4
olej na płótnie
110 x 90 cm
Z cyklu: Podróże po Meksyku, 2004
olej, płótno; 99,5 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: B. Frankiewicz 2004
na odwrocie nr inwentaryzacji: IN V/5/2004 i opis autorski: BARBARA FRANKIEWICZ /dane teleadresowe artystki/ OLEJ NA PŁóTNIE 100 X 80 / Z CYKLU PODRóŻY PO MEKSYKU
Praca ujęta w katalogu Barabara Frankiewicz, Malarstwo, wyd. FPR "MACGRAF", Katowice, b.r.
Niebiesko-zielony - z cyklu Nokturny, 2005
olej, płótno; 110 x 90 cm;
sygn. p. d.: B. Frankiewicz 2005
na odwrocie napis autorski: B. FRANKIEWICZ / OLEJ NA PŁÓTNIE 110 x 90 / Z CYKLU NOKTURNY - 2005 CYCLE - NOCTURNO II/05 / "NIEBIESKOZIELONY" / "BLUE - GREEN" oraz data inwentaryzacji: IN V/8/05