DOBRZYŃSKI Lew (1907-1937)
akwaforta/papier, 30 x 37 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Lew Dobrzyński 1937' oraz opisany l.d.: 'Letni pejzaż'
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBRZYŃSKI Lew (1907-1937)
DOBRZYŃSKI Lew (1907-1937)
grafika, papier,
27 x 35 cm (odcisk płyty), 46 x 42 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy); sygn. p. d.: Lew Dobrzyński
DOBRZYŃSKI Lew (1907-1937)
akwaforta, papier
25,5 x 28,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: L. Dobrzyński 34 (ołówkiem)
DOBRZYŃSKI Lew (1907-1937)
KOŚCIÓŁ WIZYTEK W WILNIE, 1934
akwaforta,
25,5 x 28 cm,
sygnowana ołówkiem p.d. "/-/ L. Dąbrowski"
DOBRZYŃSKI Lew (1907-1937)
sygnowany, datowany p.d.
akwaforta, miękki werniks
28.5x34