BRZEZIŃSKI Leon (1809-1865)
gwasz, kość (?); 7,8 x 6,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. przy prawej krawędzi: Lion Brzezinski 1836 (?)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRZEZIŃSKI Leon (1809-1865)
Portret nieznanego mężczyzny, 1847
Ołówek, papier; wym.: 30,5 x 22,8 cm; sygn. oł. p.d.: Leon Brzeziński 1847; praca po konserwacji.
BRZEZIŃSKI Leon (1809-1865)
ołówek/papier, 28,5 x 20 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Leon Brzeziński | 1847'
BRZEZIŃSKI Leon (1809-1865)
akwarela, papier; 13,5 x 9 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Leon Brzeziński
BRZEZIŃSKI Leon (1809-1865)
MINIATURA, PORTRET MĘŻCZYZNY ODZNACZONEGO LEGIĄ HONOROWĄ, 1857
Gwasz, kość (pęknięta) 7,7 x 6,2 cm (owal, w świetle oprawy)
Sygnowany wzdłuż lewej krawędzi: Léon Brzeziński - 1857
Oprawa: brąz złocony, niebieski aksamit, sygnowana: SUSSE FRERES
BRZEZIŃSKI Leon (1809-1865)
Portret kobiety w białej sukni - miniatura
akwarela, papier, 20 x 14 cm (owal, w świetle oprawy);
sygn. z prawej: Leon Brzeziński 1852