AUGUSTIN Krzysztof (ur. 1950r.)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Żyleta, z cyklu Teatr własny, 1975
olej, płótno, 85 x 65 cm;
sygn. i dat. p.d.: AUGUSTIN 1975; opisany na ramie
olej, płótno, 85 x 65 cm;
olej, płótno,
85 x 65 cm;
technika mieszana/papier
20 x 28,5 cm
olej, płótno,
160 x 200 cm;
na odwrocie autorski opis pracy oraz data 2006/07