CHWIERUT Jan (1901-1973)
olej, płótno naklejone na tekturę; 43, 5 x 63 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Jan Chwierut / Wisła 1944.
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHWIERUT Jan (1901-1973)
Olej, tektura, 46 x 39 cm,
sygn. p.d.: J. Chwierut, na odwrocie: naklejka Towarzystwa Sztuk Pięknych w Radomiu.
CHWIERUT Jan (1901-1973)
Martwa natura z kwiatami i owocami
olej, tektura; 60 x 77 cm;
sygn. p. d.: Jan Chwierut
CHWIERUT Jan (1901-1973)
olej, tektura; 60 x 77 cm;
sygn. p. d.: Jan Chwierut
CHWIERUT Jan (1901-1973)
olej, tektura; 49,5 x 64 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J CHWIERUT (ryta);
na odwrocie naklejka z autorem, tytułem: Port w Szczecinie, techniką i wymiarami oraz napis autorski długopisem: "Port w Szczecinie" / olej - format 60 x 72 cm / Jan Chwierut / Nr. Leg. (...) / Kraków ul. Dietla 57/9, liczba 5 [w kole], ponad to: WŁ. E. LEŚNIAK.
CHWIERUT Jan (1901-1973)
KOŚCIÓŁ ŚW. ANDRZEJA W KRAKOWIE
Akwarela, papier; 25 x 18 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: JChw..
*opłata droit de suite
CHWIERUT Jan (1901-1973)
olej, tektura; 46,5 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J. Chwierut / 1959 r (ołówkiem);
na odwrocie nalepka z adnotacją o obrazie; oraz napis: "Stare mury z Krakowa" / olej. format 40 x 40 cm / Jan Chwierut / Nr Leg. Z.P.A.P. 1039 / Kraków - ul. Stanisława 8/B.
CHWIERUT Jan (1901-1973)
olej/płótno, 50,5 x 69,5 cm
sygnowany l.d.: 'J. Chwierut'
CHWIERUT Jan (1901-1973)
Podwórze na krakowskim Kazimierzu, 1941
pastel, papier; 66,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: JChwierut / 941
CHWIERUT Jan (1901-1973)
olej, tektura; 60 x 77cm;
sygn.p.d.: Jan Chwierut
CHWIERUT Jan (1901-1973)
CHWIERUT Jan (1901-1973)
CHWIERUT Jan (1901-1973)
CHWIERUT Jan (1901-1973)
CHWIERUT Jan (1901-1973)
CHWIERUT Jan (1901-1973)
olej, tektura; 48 x 37 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: J. Chwierut
CHWIERUT Jan (1901-1973)
CHWIERUT Jan (1901-1973)
pastel, papier jasnobrązowy czerpany,
55 x 39 cm;
sygn. p.d.: JChwierut
CHWIERUT Jan (1901-1973)
CHWIERUT Jan (1901-1973)
olej na płótnie, 60 x 45 cm,
na odwrocie (na płótnie) napis "JAN CHWIERUT / UL. DIETLA 57 m. 9 / Kraków"