DELACROIX Eugene (1798-1863)
Lionne déchirant la Poitrine d`un Arabe, 1849
Akwaforta, miękki werniks, ruleta;
wym. komp.: 212 x 280 mm;
sygn. pł. l.d.: E. Delacroix / 1849; opisy typograficzne.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DELACROIX Eugene (1798-1863)
litografia z teki L`Artiste , ok. 1860, wym.: 17 x 19 cm
sygn. na kamieniu l.śr.: E Delacroix / 1825
DELACROIX Eugene (1798-1863)
akwaforta, wym.: 10, 5 x 13, 7 cm
sygn. na płycie p.d: Eug. Delacroix del./ Fred Villot sculps 1845
DELACROIX Eugene (1798-1863)
litografia na kremowej tincie, z teki L`Artiste, ok.1860, stan 5/5, wym.: 32 x 25 cm
sygn. na kamieniu l.d.: E.Delacroix; p.d.: Imp. Bertauts, R.Rodier, Paris
DELACROIX Eugene (1798-1863)
Ilustracja do Fausta J.W.Goethego (1828)
sygnowany na kamieniu l.d.
litografia
26x22
DELACROIX Eugene (1798-1863)
"Feuille de douze medailles antiques", (Dwanaście antycznych medali)
litografia z teki L`artiste, ok. 1860, stan czwarty z czterech, wym.: 24,5 x 30,7 cm
sygn. na kamieniu śr. d.: E. Delacroix / 1825