DYBCZYŃSKI Bolesław (1887- 1955)
olej/płótno naklejone na tekturę, 51 x 67 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'B. Dybczyński 1931'
cena wywoławcza: Wykup abonament
drzeworyt, 13 x 22,5 cm,
sygnowany i datowany pod klockiem p.d. "B. Dybczyński 1937".
Przy lewej krawędzi drobna reperacja.
Rzadkość na rynku antykwarycznym.
linoryt, papier, 22 x 18 cm,
sygn.: ołówkiem p. d.: B. Dybczyński
oprawa z epoki.
Portret Stanisława Żurawskiego, 1909
ołówek, papier , 55 x 47 cm;
napis p. d.: rys. Dybczyńkiego / St. Żurawski w Akad. Szt. Pięk. / r. 1909.