CORINTH Lovis (1858-1923)
Sucha igła; wym. w świetle pp: 320 x 200 mm; sygn. oł. p.d.: Lovis Corinth. Nakład 40 egz. Praca po konserwacji. Lit.: Schwarz 177.
cena wywoławcza: Wykup abonament
CORINTH Lovis (1858-1923)
Miękki werniks;
wym.: 120 x 90 mm;
sygn. oł. p.d.: Louis Corinth.
CORINTH Lovis (1858-1923)
sucha igła, akwaforta,
9,3 x 19,8cm
sygn. oł. p.d.: Lovis Corinth
CORINTH Lovis (1858-1923)
Porwanie kobiety - z cyklu Frauenraub
sucha igła, papier, 34,5 x 26 cm;
sygn. l. g.: LC (monogram wiązany, na płycie),
p. d.: Lovis Corinth (ołówek)
ok. 1914
CORINTH Lovis (1858-1923)
litografia
19x13
sygnowany p.d.
CORINTH Lovis (1858-1923)
litografia, 23,5 x 18,3 cm
sygnowana pod ryciną ołówkiem p.d.: "Lovis Corinth"
na odwrocie ryciny ołówkiem: "Śmierć Gesslera. Kat. Müllera 786, wydane w Berlinie
CORINTH Lovis (1858-1923)
litografia, 23,5 x 18 cm
sygnowana pod ryciną ołówkiem p.d.: "Lovis Corinth" na kartonie podklejonym pod rycinę ołówkiem: "Strzał Tella, Müller 782, wydane w Berlinie