CIESZKOWSKI Henryk (1832-1895)
PINIE NA POLACH PONTYJSKICH, po 1858
olej, płótno
75 x 99,5 cm
sygn. l.d.: H Cieszko[wski]| Roma
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno naklejone na tekturę
48,8 x 119 cm
olej, płótno
100 x 59 cm
sygn. l.d.: H Cieszkowski | Roma
na odwr. napis na płótnie: Angelo Pedo | 131 Via Sistina | Roma
olej, deska,
34.7 x 19.3
Na odwrocie, na desce nieczytelne kilkuwierszowe stemple
oraz nalepka z rękopiśmiennym tekstem: N= 2 | "Waterfall of Tivoli near Rom" | by Cieszkovsky | Price Ł 15.15 | Present property of: Emma Nadler | St. Ives Cornwall.
olej, płótno,
74.5 x 99.5 cm
sygnowany l.d.: H Cieszkowski | Roma
olej, płótno,
75 x 99.5 cm
sygnowany l.d.: H Cieszkow(...)| Roma
olej, płótno,
74.5 x 99.5 cm