CIĄGLIŃSKI Jan (1858-1913)
Chłopczyk z pieskiem - Przyjaciele, 1888
olej, płótno dublowane (wosk); 68 x 52 cm;
dedykacja wraz z sygnaturą i datą l. g.: Kochanej Bratowej / JCiągliński / 1888 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
CIĄGLIŃSKI Jan (1858-1913)
CIĄGLIŃSKI Jan (1858-1913)
CIĄGLIŃSKI Jan (1858-1913)
olej, płyta; 15,5 x 24 cm;
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: J. Cionglinsky | 87
CIĄGLIŃSKI Jan (1858-1913)
olej/płótno, 67 x 52 cm
sygnowany, datowany i opisany l.g.: 'Kochanej Bratowej | JCiągliński | 1888 r'