CHWALA Adolf (1836-1900)
olej/płótno, 79 x 106 cm
sygnowany p.d.: `A.Chvala`
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHWALA Adolf (1836-1900)
olej, płótno, 74 x 100.5 cm
sygnowany l.d.: A. Chwala
CHWALA Adolf (1836-1900)
olej, płótno,
74 x 100.5 cm
sygnowany l.d.: A. Chwala
Widok z tzw. zakątku malarzy (Malarwinkel) na Königsee - najwyżej położone jezioro w Niemczech - u stóp góry Watzmann.
CHWALA Adolf (1836-1900)
PEJZAŻ Z DRZEWAMI I SAMOTNź POSTACIź
Olej, płótno; 32 x 64 cm
Sygnowany l. d.: A. Chwala
CHWALA Adolf (1836-1900)
PEJZAŻ Z DZIEWCZYNKĄ PASĄCĄ KOZY
Olej, płótno; 55 x 87 cm
Sygnowany l. d.: A. Chwala