BLOND Maurice (Blumenkranc) (1899-1974)
olej, płótno, 73 × 91 cm
sygn. p. g.: M. Blond 70
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 53 x 44,5 cm
sygnowany p.g.: 'M Blond'
olej, płyta, 92 × 73 cm
sygn. i dat. l. g.: M. Blond 56
olej, płótno, 65,5 × 54 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: M. Blond
Martwa natura ze skrzypcami, 1971 r.
olej, płótno, 73 × 54 cm
sygn. i dat. l. g.: M.Blond 71
akwarela, papier; 56 x 77 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: M. Blond;
stan zachowania: ślady po zalaniu na oprawie (prawa strona).
Martwa natura na krześle, 1962
olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. i dat. l. g.: M Blond 62;
na odwrocie, na krośnie odręczny napis z datą obrazu: 1962.
olej/płótno, 27,5 x 35 cm
sygnowany l.d.: 'M. Blond'
na odwrociu dwie papierowe nalepki z opisem pracy
Martwa natura z bukietem kwiatów
olej/płyta, 29 x 37 cm
sygnowany l.d.: 'M. Blond'
olej, płótno
50,5 x 76,5 cm
sygn. l.d.: M. Blond
na odwrocie na płótnie napis: 208 [w kółku]; na dolnej listwie ramy nalepka z napisem:
9202 | Maurice Blond
do wylicytowanej ceny oprócz innych kosztów zostanie doliczony podatek graniczny VAT 8%
olej/płótno, 38 x 47 cm
sygnowany l.g.: 'M. Blond'
olej/płótno, 74 x 95 cm
sygnowany dwukrotnie l.g. oraz p.d.: 'M. Blond'
olej, tektura, 25 x 32,5 cm,
sygn. l.g.: M.Blond
tempera, papier, 44,5 × 35 cm
sygn. l. d.: M. Blond
olej, płótno, 46 × 55 cm
sygn. l. d.: M. Blond
olej, płótno, 81 × 61 cm
sygn. p. d.: M.Blond
olej/płótno, 54 x 45 cm
sygnowany p.d.: 'M. Blond'
olej, papier naklejony na płótno; 48,5 x 64 cm;
sygn. p. d.: M. Blond.