BERTRANDT Andrzej (ur. 1938)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BERTRANDT Andrzej (ur. 1938)
Pojedynek rewolwerowców, 1972 r.
offset/papier, 81 x 57,5 cm
sygnowany p.d.: 'BERTRANDT'
stan zachowania: bardzo dobry
BERTRANDT Andrzej (ur. 1938)
offset/papier, 82,2 x 58 cm
sygnowany i datowany p.d.: ' BERTRANDT 70'
stan zachowania: bardzo dobry; nieznaczne ślady po zagięciach
BERTRANDT Andrzej (ur. 1938)
Plakat do filmu GWIAZDA POŁUDNIA, 1970
Druk, papier; 83 x 58 cm
Pochodzenie: z kolekcji Mateusza Grabowskiego
BERTRANDT Andrzej (ur. 1938)
Druk, papier; 82 x 57 cm
Pochodzenie: kolekcja Mateusza Grabowskiego
BERTRANDT Andrzej (ur. 1938)
olej na płótnie / druk - technologia: Epson Ultra Chrome ™ HDR, rodzaj podłoża: papier Harman Matt Cotton Smooth 300 g, replika autorska, 1/25, 21 x 29,7 cm
dz. sygn., certyfikat
BERTRANDT Andrzej (ur. 1938)
olej na płótnie / druk - technologia: Epson Ultra Chrome ™ HDR, rodzaj podłoża: papier Harman Matt Cotton Smooth 300 g, replika autorska, 2/25
29,7 x 21 cm, dz. sygn., certyfikat
BERTRANDT Andrzej (ur. 1938)
Z cyklu Portrety Portret naukowca, 2006
ołówek, papier, 14 x 21,5 cm; sygn., dat. i numer autorski l.d.: 772 BERTRANDT 2006
BERTRANDT Andrzej (ur. 1938)
ołówek na papierze, 70 x 100 cm
sygnowany p.g.: "Bertrandt 703 A.D. 1999"