PIĄTKIEWICZ Karol (1899-?)
Olej, tektura;
wym.: 32,5 x 47 cm;
sygn. p. d.: K. Piątkiewicz.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIĄTKIEWICZ Karol (1899-?)
olej, tektura; 34 x 49 cm;
sygn. p. d.: K. Piątkiewicz
PIĄTKIEWICZ Karol (1899-?)
olej na tekturze,
53 x 42 cm,
sygnowany p.d. "K. Piątkiewicz",
na odwrocie róże w wazonach
Uczeń J. Mehoffera, S. Dębickiego i K. Laszczki w krakowskiej ASP.
PIĄTKIEWICZ Karol (1899-?)
Młoda dziewczyna i młodzieniec (autoportret ?) - para portretów
olej, tektura, 41 x 28 cm;
portret dziewczyny sygn. p. d.: K. Piątkiewicz / szk. M prof. Mehoffera / Kraków. dn. 10. VI. / 1916
PIĄTKIEWICZ Karol (1899-?)
Młoda dziewczyna i młodzieniec
(autoportret ?) - para portretów;
olej, tektura,
41 x 28 cm;
PIĄTKIEWICZ Karol (1899-?)
Dziewczyna w wieńcu laurowym (Safona?)
pastel, papier
28,2 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: K. Piątkiewicz / ... 919.
Na odwrocie wnętrze mieszkania.
PIĄTKIEWICZ Karol (1899-?)
DZIEWCZYNA W WIEŃCU LAUROWYM (SAFONA?), 1919
Pastel, papier;
28,5 x 33,7 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: K. Piątkiewicz | ... 1919
PIĄTKIEWICZ Karol (1899-?)
olej na płótnie,
44 x 51,5 cm,
sygnowany p. d. "Piątkiewicz",
na odwrocie naklejka wystawowa Związku Powsz. Artystów Polskich w Krakowie z datą 27 II 1921