BARTOSZEWICZ Włodzimierz (1899-1983)
Portret kobiety w kapeluszu, 1960 r.
olej, płótno, 65 x 56,5 cm,
sygn. i dat. l.d.: Wbartoszewicz 1960
cena wywoławcza: Wykup abonament
Aleja parkowa (recto) - Plewiący (verso) (praca dwustronna), 1960 r.
olej/płótno, 55 x 75 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d. (recto): 'WBartosiewicz | 1960'
olej, płyta; 86 x 61,5 cm;
sygn. p. d.: WŁODZIMIERZ BARTOSZEWICZ
akwarela/papier, 33,5 x 49 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p.d.: ` W. Bartoszewicz | Paris V - 1968`
Estymacja: 2 500 - 3 500 zł
olej/sklejka,
62 x 67 cm
akwarela, 34 x 46 cm w świetle passe-partout,
sygnowana l. d. "WBartoszewicz/1977"
PORTRET KOBIETY W PERŁACH, 1930
Olej, deska; 39,2 x 30 cm
Sygnowany l.d.: WBartoszewicz | 1930
olej/płótno, 76 x 58 cm
sygnowany i datowany: p. d.: `W Bartoszewicz | 1932`
PORTRET KOBIETY W PERŁACH NA SZYI, 1930
Olej, deska; 39,2 x 30 cm
Sygnowany l. d.: WBartoszewicz |1930
olej, płótno
70 x 51 cm
Akwarela, papier, 28,4 x 41 cm w świetle passe - partout
Sygnowany l.d.: WBartoszewicz 1976