COCTEAU Jean (1889-1963)
Le Livre Blanc - Frontispice, Paris, France 1982 r.
litografia offsetowa, 30 x 21 cm,
edycja sygnowana i limitowana, Wyd. Lilienthal, Allemagne, certyfikat w języku francuskim.
Dar osoby prywatnej.
cena wywoławcza: Wykup abonament
COCTEAU Jean (1889-1963)
edycja limitowana, 1957 r.
wydruk ofsetowy/papier, 30 x 21 cm
dar osoby prywatnej
COCTEAU Jean (1889-1963)
Hommage á Paul Klee. Epigone (1962)
sygn. dat. na kamieniu p.d.
litografia (130/150)
61.5x47.5 cm
COCTEAU Jean (1889-1963)
sygn. na kamieniu p.d.
litografia barwna (133/150)
57.5x46.5 cm
COCTEAU Jean (1889-1963)
talerz porcelanowy o średnicy 17 cm, sygnowany na spodzie "Limoges /France"
W Limoges już od XVIII w.produkowano porcelanę..W XX w. wytwórnia zapraszała do współpracy najlepszych projektantów, jak Susanne Lalique, Jean Cocteau czy Salvadore Dali.
Jean Cocteau - artysta wszechstronny: poeta, dramaturg, filmowiec, malarz. Barwna postać francuskiej bohemy 1. połowy XX wieku.
COCTEAU Jean (1889-1963)
porcelana,
średnica 24,4 cm;
sygn. p. d.: Jean Cocteau / 1959; sygn. na spodzie: LIMOGES / FRANCE
COCTEAU Jean (1889-1963)
flamaster/papier,
30 x 22 cm
sygn. i dat. p.g. Jean Cocteau 57
COCTEAU Jean (1889-1963)
porcelana, średnica 24,4 cm;
COCTEAU Jean (1889-1963)
litografia, papier
29 x 22,5 cm (odcisk płyty);
p. d. pieczęć: JC (w owalu);
l. d.: 298/500
COCTEAU Jean (1889-1963)
COCTEAU Jean (1889-1963)
litografia, papier, 50 x 65 cm (arkusz);
sygn. p.d.: Jean Cocteau /1954 ( na płycie);
l.d.: JC (w owalu); p.d.: 55 / 150
COCTEAU Jean (1889-1963)
litografia barwna, papier kremowy czerpany, filigran: BFK RIVES / FRANCE,
56,5 x 38 cm;
sygn. p.d.: Jean Cocteau / * 1959 (na płycie), u dołu w prawym narożu owalna pieczęć z monogramem "JC", l. d. nr odbitki: 90/200
COCTEAU Jean (1889-1963)
litografia barwna, papier, 50 x 35 cm;
sygn. p.d.: Jean Cocteau (na płycie)
oraz owalna pieczęć z monogramem JC
napis l.d.: A.e. 25/25;
COCTEAU Jean (1889-1963)
litografia barwna, 46 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Jean Coctau / 55/150; bez oprawy
COCTEAU Jean (1889-1963)
Profil kobiety w kapeluszu, 1950 r.
litografia/papier, 66 x 50
cmsygnowany na kamieniu: `Jean Cocteau | 1950` i inicjał wiązany `JC` oraz ołówkiem l. d.: `XXVII/50`
COCTEAU Jean (1889-1963)
litografia/papier, 65,5 x 50 cm
sygnowany l. d. na kamieniu: `Jean Cocteau | * 1956` oraz inicjał wiązany `JC` i ołówkiem `85/150`
COCTEAU Jean (1889-1963)
COCTEAU Jean (1889-1963)
Ilustracja do Les Voleurs d`enfants (1954)
sygnowany, datowany na kamieniu p.d. (odbitka późniejsza)
litografia
47.5x54
COCTEAU Jean (1889-1963)
sygnowany na kamieniu p.d. (odbitka późniejsza)
litografia barwna
36x28
COCTEAU Jean (1889-1963)
sygn. dat. na kamieniu p.l.d.
litografia
34x45