CURRY Robert F. (1872 Boston - 1955 Riederau/Ammersee)
Olej, płótno, 81 x 101
cm, sygn. l.d.: R. F Curry.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 81 × 101 cm
sygn. l. d.: R. F.Curry
14 000 - 16 000 zł
olej, płyta, 40 × 50 cm
sygn. l. d.: R.F.Curry
Estymacja: 3000 - 4000 zł
olej na płótnie, 61 x 81 cm,
sygnowany p. d. "R. F. Curry"