JARMUSZEWSKI Leopold (XIX/XX w.)
olej, płótno; 23,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: LJarmuszewski / 1924
na odwrocie opisany: JARMUSZEWSKI LEOPOLD (?) / od 1915 w warsz. SSP w 1924 / wystawił obrazy "O wschodzie słońca" / i "Morze" w TZSP, którego był / członkiem n. w l. 1925-38.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 25 x 34,7 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'L.Jarmuszewski | Hel 1934'
SOSNA NAD BRZEGIEM BAŁTYKU, 1923
Olej, płótno; 54 x 72 cm
Sygnowany l.d.: L. Jarmuszewski | 1923
olej, płyta; 23,5 x 32 cm (w świetle ramy);
sygn.l. d.: Jarmuszewski Hel 1924
Morze - Motyw z Jastrzębiej Góry
olej, płótno, 35,5 x 48 cm;
sygn. l. d.: LJarnuszewski / 1924
Na odwrocie nalepka wystawowa z Salonu Dorocznego TZSP z 1924 roku z nazwiskiem autora, tytułem techniką, ceną, podpisem autora, oraz kwit nadesłania z nazwiskiem, tytulem, techniką, datą nadesłaia
Olej, płótno naklejone na tekturę; 34 x 50 cm
Sygnowany l. d.: L. Jarmuszewski | 1934
olej, tektura, wym.: 35 x 55 cm
sygn. l.d.: L. Jarmuszewski Hel 1924