HANUSZ Feliks (1811-1876)
olej, płótno dublowane, 37 x 33 cm;
Na odwrocie napis: Felix
Hanusz malował/ R. 1854.
cena wywoławcza: Wykup abonament
HANUSZ Feliks (1811-1876)
olej, płótno dublowane,
37 x 33 cm;
Na odwrocie napis: Felix Hanusz malował/ R. 1854.
HANUSZ Feliks (1811-1876)
HANUSZ Feliks (1811-1876)
olej, płótno dublowane, 53,5 x 66 cm;
sygn. p.d.: Felix Hanusz pinxit. AD. 1837
Na odwrocie na krośnie nalepka z adnotacją: Obraz F. Hanusza z r. 1837 / dany na II płótno i rekonstruowany przez Marię Ritter w 1970 r.
HANUSZ Feliks (1811-1876)
olej, płótno dublowane, 83,5 x 67,2 cm;
sygn. l.d.: Felix Hanusz malował R. 1851.
HANUSZ Feliks (1811-1876)
Portret dziewczynki w różowej sukience, 1854
olej, płótno, 36 x 32.5cm
sygn. na odwrocie: Feliks Hanusz malował / R.1854
HANUSZ Feliks (1811-1876)
Portret kobiety w błękitnym szalu
olej, płótno, wym.: 34 x 26,5 cm
sygn. l.d. monogramem i dat.: F.H. / 1853
HANUSZ Feliks (1811-1876)
PORTRET TADEUSZA KOŚCIUSZKI, 1865
Olej na płótnie dublowanym, 68 x 54,5 cm, owal w prostokącie, napisy na odwrocie:"Felix Hanusz malował R. 1865.Obraz przywieziony z L.. przez hr A. Rostworowskiego 17/II 1933". Kościuszko z orderem Orła Białego i krzyżem. Udana kompilacja portretów współczesnych Kościuszce.