CZARTORYSKA Anna (1887-1980)
olej/płyta, 40 x 30 cm
sygnowany p.d.: „Anna Czartoryska”
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZARTORYSKA Anna (1887-1980)
Olej, tektura; 56 x 40 cm
Sygnowany p.d.: Anna Czartoryska; na odwrocie pieczęcie autorskie
CZARTORYSKA Anna (1887-1980)
Olej, tektura;
33 x 48 cm
Sygnowany p.d.: Anna Czartoryska
Biografia artystki przy poz. nr 46.
CZARTORYSKA Anna (1887-1980)
CZARTORYSKA Anna (1887-1980)
ŁUBIN I MAKI W SZKLANYM WAZONIE
Olej, tektura; 48 x 58 cm
CZARTORYSKA Anna (1887-1980)
Olej, tektura; 58,5 x 50,5 cm
CZARTORYSKA Anna (1887-1980)
olej na tekturze, 49 x 60 cm
sygn. l.d.: "Anna Czartoryska"