DYBOWSKI Stanisław (1895 - 1956)
olej/tektura, 37,5 x 46 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'St. DYBOWSKI 1952'
opisany na odwrociu: 'Obraz malowany przez | St. Dybowskiego art. mal. | zmarłego w r. 1956 | stwierdzam Wł. Dybowska.' oraz 'N 18'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 34,5 x 42 cm
olej/tektura, 57,5 x 47 cm
sygnowany p.d.: 'St. Dybowski'
Olej, płótno naklejone na tekturę; 38 x 60,5 cm
*opłata droit de suite
Kredka, papier; 21 x 29,5 cm
Sygnowany l.d.: _St. Dybowski - | 55
Na odwrocie nalepka CBWA Warszawa z 1956 r. z opisem pracy
Wystawiany w CBWA Warszawa, 1956, I Ogólnopolska Wystawa grafiki artystycznej i rysunku
Kredki, papier; 21 x 29,5 cm
Sygnowany p.d.: St-Dybowski
Kredki, papier; 21 x 29,5 cm
Sygnowany p.d.: _St_ Dybowski_
Na odwrocie nalepka CBWA Warszawa z 1956 r.
KOPARKA NA BUDOWIE MURANOWA, 1956
Kredka, papier; 21 x 29,5 cm
Sygnowany l.d.: _St_Dybowski_
Kredka, papier; 21 x 29,5 cm
Sygnowany p.d.: _St_Dybowski_
PEJZAŻ Z DREWNIANĄ CHATĄ, 1955/1956
Kredki, papier; 21 x 29,5 cm
Sygnowany l.d.: _St_Dybowski_
PEJZAŻ Z CHATĄ I STOGAMI NA POLU, 1955/1956
Kredki, papier; 21 x 29,5 cm
Sygnowany p.d.: _St_Dybowski
Gwasz, tektura; 12 x 16,7 cm
Sygnowany l.d.; St.Dybowski
Akwarela, papier naklejony na tekturę; 12 x 20 cm
Sygnowany p.d.; St. Dybowski
PEJZAŻ ZIMOWY Z WIERZBAMI NAD STRUMIENIEM
Gwasz, tektura; 15,5 x 22 cm
PEJZAŻ ZIMOWY Z DOMEM W SŁOŃCU
Olej, tektura; 24,5 x 30,5 cm
Kapliczka z okolic Starego Sącza, 1934 r.
olej, płótno, 73 x 92 cm, sygn. l.d.: ST. DYBOWSKI / "KAPLICZKA"
Akwarela, papier; 22 x 16 cm
Sygnowany p.d.: St. Dybowski