WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej/płótno, 200 x 150 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu ‘ GRZEGORZ | WNĘK | Z CYKLU MASZYNA | 2003’
cena wywoławcza: Wykup abonament
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
Maszyna III (z cyklu Maszyny), 2004
olej, płótno; 200 x 150 cm;
na odwrocie opis autorski: GRZEGORZ WNĘK /
Z CYKLU "MASZYNY" / pt. " MASZYNA III" / 200 X 150 2004.
Lit.: "Grzegorz Wnęk", Dominik Rostworowski Gallery, Kraków 2004, s. 21, il.
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
technika mieszana, papier, 30x40 cm
sygn. p.d.: G. Wnęk
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. p. d.: G. Wnęk;
na odwrocie napis autorski
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
Olej, płótno; wym.: 100 x 80 cm; sygn. na odwrocie.
Praca cenionego krakowskiego artysty związanego z Akademią Sztuk Pięknych.
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
Olej, płótno; wym.: 145 x 160 cm; opis i sygn. na odwrocie. Lit.: "Grzegorz Wnęk. Malarstwo", Nautilus, Kraków 2008, s. 85, il.
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 100
sygn. na odwrocie: DOMINIKA /2008/GRZEGORZ/WNĘK
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej, płótno,
93 x 140 cm
sygn. p.d.: G. Wnęk
na odwrocie: G.WNEK BUDYNEK I 2006 NA ODWROCIU / PORTRET ZE STUDIÓW ANKI WILHELMA SASNALA
estymacja 4 000 - 8 000 zł
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej, płótno,
100 x 140 cm
sygn. p.d.: G. Wnęk
na odwrocie: G. WNEK 2006 / BUDYNEK II
estymacja 4 000 - 8 000 zł
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej, płótno
200 x 150 cm;
sygn. p. d.: Grzegorz Wnęk 2004
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
Olej, płótno;
wym.: 145 x 160 cm; opis na odwrocie. Lit.: "Grzegorz Wnęk. Malarstwo", Nautilus, Kraków 2008, s. 85., il.
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
Olej, płótno;
wym.: 200 x 150 cm; opis na odwrocie. Lit.: "Grzegorz Wnęk", Dominik Rostworowski Gallery, Kraków 2004, s. 21, il.
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej/płótno
51 x 30,5 cm
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
Ekwipunek podróżnika II, 2007-2010
Olej, płótno;
wym.: 70 x 80 cm;
opis autorski na odwrocie.
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej, płótno,
60x80 cm,
sygn.
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
Olej, płótno;
wym.: 50 x 60 cm;
sygn., na odwrocie opis autorski.
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
Olej, płótno,
wym.: 60 x 90 cm;
tytuł i sygn. na odwrocie. Praca wystawiana.
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej/płótno
100 x 100 cm
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej/płótno
48 x 70 cm
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
Olej, płótno,
wym.: 60 x 90 cm;
tytuł i sygn. na odwrocie.