BAŁUT Bartłomiej (ur. 1976, Tarnów)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 110x120 cm
gwasz, 60x60 cm,
opisany na odwrocie, oprawiony w passe-partout i antyramę
akwarela, 77 x 63 cm