DOBROWOLSKI Tadeusz (1883 - 1917)
Martwa natura z butelką, 1941 r.
gwasz, papier, 49 × 66 cm
sygn. i dat. p. d.: Tadeusz Dobrowolski 941
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 66 × 51 cm
sygn. i dat. p. d.: T. Dobrowolski. Komorów/ 1925
Estymacja:4 500 - 6 500 zł
olej, płótno,
66,5 x 51 cm;
sygn. p.d.: T. Dobrowolski Kamionki / 1925
olej, płótno, 66,5 x 50,5 cm
sygn. p.d.: Dobrowolski, Komorów / 1925