1 zł
2 600 000 zł

NAIDITCH Vladimir (Moskwa 1903 - 1981 Paryż)

Śpiąca kobieta

olej, płótno, 60 x 73 cm, sygn. p.d.: V.Naiditch

cena wywoławcza: Wykup abonament

Dziewczyna z podwiązkami

olej/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d: 'V. Naiditch'
sygnowany na odwrociu: 'V. Naiditch' oraz papierowe nalepki aukcyjne

Akt kobiety

olej, tektura, 24 x 19 cm;
sygn. p.d.: V. Naiditch

LIZA PRZY PIANINIE

Olej, płótno naklejone na tekturę; 65 x 49 cm
Sygnowane p.d.: V. Naiditch; na odwrocie napis: Vladimir Naiditch Lisa au Piano
Pochodzenie: muzeum sztuki Villa le Fleur Marka Roeflera

*opłata droit de suite

MODELKA

olej, płótno, 101 x 81 cm
sygn. p.d.: V. Naiditch

Kwiaty w dzbanku

olej/płótno, 79 x 62 cm
sygnowany p.g.: 'V. Naiditch'

Ville en hiver

olej, płótno
41 x 55,5 cm
sygn. p.d.

Nu assis

olej, płótno
61 x 50 cm
sygn. l.d.
Collection Landau

Intérieur fleuri

olej, płótno
73 x 60 cm
sygn. p.d.: Naiditch

Femme nue au fauteuil

olej, płótno
65 x 54 cm
sygn. l.d.: V. Naiditch

FEMME ALLONGEE

olej, płótno
sygn. l.d.: "V. Naiditch"
73 x 60 cm

NATURE MORTE

olej, płótno
sygn. l.d.: "Naiditch"
39 x 55 cm

LE PORT

olej, karton
sygn. l.d.: "V.Naiditch"
49 x 60 cm

Akt kobiecy

sygn. p.d.
olej, tektura
24x19

FEMME NUE ALLONGEE

Olej, płótno
sygn. l.d.: "V.Naiditch"
65 x 54 cm

FEMME NUE

Olej, płótno
47 x 37 cm
Proweniencja: Kolekcja I.B. Frydman, Paryż

Cirque

Olej na tekturze
Syg. p. d.
41,5 x 51 cm

Nu sur le sofa

Olej na płótnie
Monogram. p. d.
74 x 89 cm

Nu sur le sofa

Olej / płótno
Monogram p.d.
74 x 89 cm

Nature morte a la théiere

Olej / płótno
Sygnowany p.g. i monogram p.d.
94 x 74 cm

liczba obiektów: 27