BARSZCZ Jacek (ur. 1967r.)
olej, płótno, wym. 73 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
BARSZCZ Jacek (ur. 1967r.)
BARSZCZ Jacek (ur. 1967r.)
olej, płótno, 116.00 x 88.50 cm kompozycja, 117.50 x 90.50 cm w oprawie
opisany na odwrocie: Jacek Barszcz 2014 "Motyw z Petit Jean"
BARSZCZ Jacek (ur. 1967r.)
olej, płótno, 81x65 cm
opisany na odwrocie: Jacek Barszcz 11.2016 "Ogród"
BARSZCZ Jacek (ur. 1967r.)
olej, płótno, 65x81 cm
BARSZCZ Jacek (ur. 1967r.)
BARSZCZ Jacek (ur. 1967r.)
olej, plótno,
65 x 92 cm
na odwrocie na plótnie napis: Jacek Barszcz | I. 2006 | "Mur"
BARSZCZ Jacek (ur. 1967r.)
olej, płótno,
65 x 92 cm
na odwr., na płótnie napis autorski: Jacek Barszcz II. 2004 | "Park w Żywcu"
BARSZCZ Jacek (ur. 1967r.)
PRZED MUREM DOMKU KAMEDULSKIEGO, 2005
olej, płótno,
60 x 80 cm
na odwrocie, na płótnie napis autorski zieloną farbą: Jacek Barszcz | VI - VII. 2005 | Przed murem domku kamedulskiego na Bielanach"
BARSZCZ Jacek (ur. 1967r.)
Mur przy kościele na Dewajtis, 2003
olej, płótno,
65 x 92 cm
opis tył: Jacek Barszcz / IX 2003 / "Mur przy kościele na Dewajtis"
BARSZCZ Jacek (ur. 1967r.)
Krzewy w słońcu przy domku kamedulskim na Bielanach, 2003
olej, płótno,
wym.92x65 cm