SOKOŁOWSKI Piotr (ur. 1964r.)
akryl, olej, druk solwentowy, płótno, 120x160 cm
opisany na odwrocie: Sokołowski 2017
cena wywoławcza: Wykup abonament
SOKOŁOWSKI Piotr (ur. 1964r.)
akryl, płótno
90 x 120 cm
SOKOŁOWSKI Piotr (ur. 1964r.)
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'IRYS I PIOTR SOKOŁOWSKI 1998'
SOKOŁOWSKI Piotr (ur. 1964r.)
akryl, płótno; 90x120 cm
sygn.
SOKOŁOWSKI Piotr (ur. 1964r.)
akryl, płótno,
120 x 160 cm,
na odwrocie:PIOTR SOKOŁOWSKI CONTEM-PLANT 002 2006
SOKOŁOWSKI Piotr (ur. 1964r.)
Technika mieszana, płótno; 90 x 90 cm
Sygn. na odwrocie: Sokołowski
SOKOŁOWSKI Piotr (ur. 1964r.)
olej/płótno,
60 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `PIOTR SOKOŁOWSKI 2005`
SOKOŁOWSKI Piotr (ur. 1964r.)
akryl, płótno
90 x 120 cm
SOKOŁOWSKI Piotr (ur. 1964r.)
akryl/płótno,
100 x 100 cm
sygn. i dat. na odwrocie
SOKOŁOWSKI Piotr (ur. 1964r.)
Wróżka Badeni wróży z kamieni 3, 2006
Akryl, płotno, sygn. na odwrociu: Piotr Sokołowski 2006 flamastrem, 24x33 cm
SOKOŁOWSKI Piotr (ur. 1964r.)
akryl, płótno, 62x62 cm
SOKOŁOWSKI Piotr (ur. 1964r.)
SOKOŁOWSKI Piotr (ur. 1964r.)
Łucja i osiem zużytych nitek do zębów, 2005
olej, płótno, 24x33 cm
SOKOŁOWSKI Piotr (ur. 1964r.)
SOKOŁOWSKI Piotr (ur. 1964r.)
olej, płótno,
50x50 cm
SOKOŁOWSKI Piotr (ur. 1964r.)
SOKOŁOWSKI Piotr (ur. 1964r.)
SOKOŁOWSKI Piotr (ur. 1964r.)
akryl, płótno
wymiary: 50x70 cm