DZWONKOWSKI Aleksander (1885-1969)
olej, tektura; 27,5 x 36 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Dzwonkowski 1930;
na odwrocie napis: Wiosna (ołówkiem).
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/sklejka, 47 x 67 cm
sygnowany p.d.: 'A. DZWONKOWSKI 1930.'
olej, tektura, 51,5 x 72,5 cm;
sygn. l. d.: A. Dzwonkowski 1924.
Akwaforta; wym.: 132 x 102 mm;
sygn. oł.: A. Dzwonkowski 1923. Praca z okresu studiów w krakowskiej ASP.
olej, tektura; 97 x 67 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: A.Dzwonkowski 1925
na odwrocie nalepka wystawowa:14887 Autor Aleksander Dzwonkowski | Tytuł Jesień Rodzaj dzieła olejny | Cena
olej na tekturze, 35,5 x 27,5 cm,
sygnowany u dołu "A. Dzwonkowski, 1929 Paris", na odwrocie nalepka wystawowa Zachęty z 1930 r.
olej, płyta, 33x25 cm;
sygn. l.d. A. Dzwonkowski 1929 Paris