BARTKOWSKI Antoni (1891-1974)
Cerkiew wołoska we Lwowie, 1923
olej, tektura, 41,5 x 34 cm,
sygn. l.d.: A. Bartkowski 923.
Na odwrocie nalepka autorska z tekstem atramentem: 90 / Antoni / Bartkowski / Cerkiew wołoska I / własność prywatna.
*opłata droit de suite
cena wywoławcza: Wykup abonament
BARTKOWSKI Antoni (1891-1974)
Odpoczynek w czasie żniw, 1928 r.
olej/płótno, 69 x 89 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A. Bartkowski | 928.'
na blejtramie pieczątka ze składu Iskra i Karmański
BARTKOWSKI Antoni (1891-1974)
olej, tektura, 41,5 x 34 cm
Na odwrocie naklejka kolekcjonerska wypełniona atramentem: 90 / Antoni / Bartkowski / Cerkiew wołoska I / własność prywatna.
BARTKOWSKI Antoni (1891-1974)
Olej, tektura, 33,5 x 61 cm,
sygn. p.d.: Antoni Bartkowski [1]956
BARTKOWSKI Antoni (1891-1974)
olej, płótno, 47 × 69 cm
sygn. i dat. p. d.: A.Bartkowski /944
Estymacja: 11 000 - 13 000 zł
BARTKOWSKI Antoni (1891-1974)
olej, płótno, 47 x 69 cm;
sygn. p. d.: A. Bartkowski / 944.
BARTKOWSKI Antoni (1891-1974)
olej, tektura, 42 × 31, 5 cm
sygn. l. d.: Antoni Bartkowski; na odwrocie napis odręczny artysty: Bartkowski Antoni/Fiołki alpejskie
Estymacja: 2500 - 3500 zł
BARTKOWSKI Antoni (1891-1974)
olej, sklejka, 39 x 32,5 cm;
sygn. l. d.: Antoni Bartkowski / Tunchal (Madeira) 936 / (Quinta Betteucourt)
BARTKOWSKI Antoni (1891-1974)
olej/płyta, wymiary: 37 x 53 cm
Prezentowany obraz zawiera dedykacje artysty:
ofiaruje Antoni Bartkowski Tymbark 959