GRACZYŃSKI Józef (1866 Czempin - 1939 Poznań)
akwarela, papier, 14,5 x 22 w świetle passe-partout
sygn. l. d.: Józef Graczyński
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela/papier, 30,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'Józef Graczyński'
na odwrociu naklejka papierowa ze składu wyrobów artystycznych: 'M. Nowicki & R. Grunastel' w Poznaniu
Akwarela, papier; 37 x 51 cm
Sygnowany l.d.: Józef Graczyński
olej/płótno, wym. 48 x 72 cm,
sygn. I.d.: Józef Graczyński
olej, tektura
33 x 47,8 cm
sygn. p.d.: J. Graczyński
Pochodzenie: kolekcja rodziny hr. Zamoyskich.
olej, deska; 15 cm x 25 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: JG
olej, płótno; 78,5 x 149 cm w świetle ramy;
sygn. p. d.: Józef Graczyński
akwarela/papier, 22 x 33,5 cm
sygnowany l.d.: `Józef Graczyński`
Wiejski pejzaż z przydrożnym krzyżem, ok. 1910
olej, płótno, 85,5 x 139 cm;
sygn. l. d.: J. Graczyński
Ołówek, papier; 13,5 x 21 cm
Ołówek, papier; 14,5 x 22 cm
Ołówek, papier; 15 x 21,5 cm
Sygnowany p.d.: JózefGraczyński
Ołówek, papier; 14 x 18 cm
Sygnowany l.d.: JGraczyński
Ołówek, papier; 13,5 x 21 cm
Sygnowany p.d.: JGraczyński Starkowicz
Ol/pł. Wymiary : 48 X 72 cm.
Sygnowany l.d. Józef Graczyński.
olej, płótno, 85,5 x 139 cm;
sygn. l. d.: J. Graczyński
Olej, płótno; 46 x 86 cm
Sygnowany p.d.: Józef Graczyński
Na odwrocie nalepka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Poznaniu z opisem pracy