BONNARD Pierre (1867-1947)
La petite blanchisseuse, 1950 r.
editions Cercle d’Arc, Paris
wydruk ofsetowy/papier, 32 x 21,5 cm
dar osoby prywatnej
cena wywoławcza: Wykup abonament
BONNARD Pierre (1867-1947)
grafika z teki "Un moment de l'Art Francais". Editions Cercle d'Art Paris, 21,5 x 32 cm.
Dar osoby prywatnej.
BONNARD Pierre (1867-1947)
akwaforta, sucha igła, papier; 17,5 x 12 cm (odcisk płyty),
20 x 13,5 cm (wymiar w świetle oprawy);
sygn. w obrębie kompozycji u dołu: P.B.
BONNARD Pierre (1867-1947)
Akwaforta; wym. komp.: 175 x 118 mm; sygn. płyty śr.d. monogram wiązany PB. Grafika z książki "La vie de Sainte-Moni- que"; Wyd. Amboise Vollard, Paryż.
BONNARD Pierre (1867-1947)
Litografia; wym.: 365 x 260 mm;
sygn. oł. śr.d.: P. Bonnard i numer odbitki: 91 (ze 100); grafika
sygn. także na pł. (w obrębie kompozycji) monogramem wiązanym PB. Lit.: Roger-Marx 25; Bouvet 25.
BONNARD Pierre (1867-1947)
Litografia; wym.: 320 x 252 mm;
sygn. pł. p.d.: PB; pod kompozycją opis kolekcjonerski oł.: P. Bonnard lithographie oryginale; w górnych rogach zaplamienia od taśmy klejącej. Praca z teki ilustracji do dzieła A. Vollarda, Sainte Monique", Paris 1930. Lit.: Bouvet 111, il. s. 264.
BONNARD Pierre (1867-1947)
litografia, papier, 31 x 42 cm;
napis. p.g.: litho de Bonnard (bez oprawy);
BONNARD Pierre (1867-1947)
Młoda dziewczyna w łodzi (Jeune fille dans une barque), 1939
litografia barwna, papier,
36 x 26 cm
na odwrocie poświadczenie autentyczności.
BONNARD Pierre (1867-1947)
BONNARD Pierre (1867-1947)
PLAKAT "LA REVUE BLANCHE", 1894
litografia, 77,5 x 60,5 cm, sygnowana l.śr. na kamieniu "Bonnard/ 94", p.d. "Imp. Edw. Ancourt Paris"
BONNARD Pierre (1867-1947)
sygnowane na kamieniu monogramem wiązanym
Reprodukowane: Francis Bouvet, Bonnard - L`oeuvre gravé, Paris 1981 Flammarion, poz. 111.
BONNARD Pierre (1867-1947)
litografia, 77,5 x 60,5 cm
sygnowana l.śr. na kamieniu: "Bonnard/ 94",
p.d.: "Imp. Edw. Ancourt Paris"
BONNARD Pierre (1867-1947)
litografia, papier,
77 x 60 cm
Odbił Edward Ancourt, Paryż 1894