POPEK Artur (ur. 1960)
WESOŁE WAKACJE MANIAKALNEJ MORDERCZYNI, 1996
akwaforta, akwatinta,
9,5 x 9,5 cm
sygnowana na płycie p.d. "Artur Popek" oraz ołówkiem u dołu "Wesołe wakacje maniakalnej morderczyni akwaforta, akwatinta E/A Artur Popek"
Wszystkie odbitki - autorskie, z dwunastu wykonanych egzemplarzy.
cena wywoławcza: Wykup abonament
POPEK Artur (ur. 1960)
CO TWOJE ZWIERZĘ ROBI W NOCY, 2000
akwaforta, akwatinta,
9,5 x 9 cm
sygnowana na płycie p.d. "Artur Popek 2000rok" oraz ołówkiem u dołu "Co Twoje zwierzę robi w nocy? akwaforta, akwatinta E/A Artur Popek 2000"
POPEK Artur (ur. 1960)
NIE MÓW, ŻE JUTRO JUŻ BYŁO, 2000
akwaforta z akwatintą,
10 x 9,5 cm
sygnowana na płycie p.d. "Artur Popek" oraz ołówkiem l.d. "Nie mów, że jutro już było", pośrodku "akwaforta, akwatinta E/A", p.d. "Artur Popek 2000"
POPEK Artur (ur. 1960)
NA ZDROWIE, POWIEDZIAŁ KIEROWNIK KINA, 2000
akwaforta, akwatinta,
9,5 x 9,5 cm
sygnowana na płycie p.d. "Artut Popek 2000" oraz ołówkiem u dołu "Na zdrowie, powiedział kierownik kina, akwaforta, akwatinta E/A Artur Popek"
POPEK Artur (ur. 1960)
WIDOK NA NIEISTNIEJźCź JUŻ CEGIELNIĘ, 2003
olej, akryl na płótnie, 100 x 100 cm,
sygnowany dwu-krotnie p. d. "Artur Popek 2003" i pośrodku (pod oknem wieżyczki), j. w.
POPEK Artur (ur. 1960)
sygnowany l. d. "ARTUR POPEK 2005"
POPEK Artur (ur. 1960)
olej, akryl na płótnie,
100 x 100 cm, sygnowany p.d. "Artur Popek 2002"
POPEK Artur (ur. 1960)
olej, akryl na płótnie,
100 x 100 cm, sygnowany p.d. "Artur Popek 2007"