BUYKO Bolesław (ur. 1877 na Litwie - 1940 w Nicei)
akwarela, papier,
34 x 49 cm (w świetle passe-partout),
sygnowany l.d.: "Buyko | Roma 1913"
cena wywoławcza: Wykup abonament
ołówek, tusz/papier, 26,5 x 23 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Buyko`
akwarela, papier, papier
106 x 73 cm
sygn. p.d.: B.Buyko
akwarela, papier naklejony na karton,
34 x 50 cm
sygn. l.d.: Buyko
Akwarela, papier,
25x 35,2 cm,
sygn. l.d.: Buyko
olej, płótno, 35 x 65,5 cm;
sygn. l.d.: Boleslas Buyko 004
olej, płótno, 35 x 65,5 cm;
tusz, piórko, 24 x 36 cm,
sygnowany l. d. "Buyko"
tusz, piórko, 36 x 24 cm,
sygnowany p. d. "Buyko"
tusz, piórko, sygnowane "Buyko", 24 x 36cm
tusz, piórko, sygnowane "Buyko", 36 x 24cm