CZEPITA Wiktor Michał (1884-1941)
olej, płótno; 60 x 57 cm;
sygn. i dat. l. d.: M.W. Czepita. 1927.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Portret hrabiny Stanisławy Stanisławskiej
olej, płótno, 62 x 78 cm,
sygn. p.d.: Czepita
olej/płótno, 52 x 38 cm
sygnowany l.d.: 'M.W.Czepita'
obraz wymaga konserwacji
Portret Janiny z Szelągowskich Ryś, 1931
olej, płótno, 77 x 63 cm
sygn. p.d.: M. W. Czepita
na odwrocie napis: "JANINA z SZELĄGOWSKICH RYŚ. / 1931.", " LEKCJE TAŃCA 1933 rok" , inne napisy i daty nieczytelne
Portret hrabiny Stanisławy Stanisławskiej, ok. 1930
olej, płótno; 62 x 78 cm;
sygn. p. d.: M W Czepita
olej/płótno dublowane, 170 x 120 cm
sygnowany l.d.: `M.W.Czepita`
olej/płótno, 83 x 70 cm
sygnowany l.g.: `M.W. Czepita`
na odwrociu fragmentarycznie zachowana nalepka wystawowa Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie z datą 191 (...)
- Agra Art, Aukcja Sztuki, 11.12.2005, poz. kat. 76
- Rempex, 112 Aukcja sztuki, 2006, poz. kat. 208
- Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie, około 1913 - 1914 (?)
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 34 x 39 cm, sygnowany p.d. "M. W. Czepita".
PORTRET EMMY SZUMAŃSKIEJ - MUSZKI, 1923 R.
olej/płótno,
71 x 68 cm
sygnowany, datowany oraz dedykacja p. d.: `Wielce miłej Pani Muszce | na pamiątkę 2 lipca 1923 roku | M. W. Czepita`
olej, płótno, 62 x 67cm
sygn. p.d.: M.W. Czepita 1923
Olej, płótno; 76 x 65,5 cm
Sygnowany p. g.: M. W. Czepita
Na odwrocie zarys torsu kobiecego w powiewnej szacie.