DAUMIER Honoré (1808-1879)
1. La Pluie; litografia, papier; 23,5 x 17,5 cm (w świetle passe-partout);
2. Toujours Jolie; litografia, papier; 23,5 x 17 cm (w świetle passe-partout).
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAUMIER Honoré (1808-1879)
litografia, papier; 36,7 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie l. d.: H.D., p. d.: TeySSonnieres sculp.
DAUMIER Honoré (1808-1879)
litografia, papier; 24 x 18 cm (w świetle passe-partout)
na odwrocie opis: "Honore Daumier, »La Pluie«, litografia"
DAUMIER Honoré (1808-1879)
Scenki z życia Paryża, ok. 1840
zestaw pięciu prac o tematyce rodzajowej
litografia, papier, 23,5 x 17 cm (w świetle oprawy każda);
prace opisane u dołu.
DAUMIER Honoré (1808-1879)
Croquis aquatiques, pl.1. Szkic wodny, pl.1., 1855
litografia z Le Charivari, wym.: 19,2 x 26,1 cm, sygn. monogramem na kamieniu l.d.: h.D; numer kamienia p.d.: 811
Delteil 2715
DAUMIER Honoré (1808-1879)
DAUMIER Honoré (1808-1879)
Les gens de Justice. Les deux avocats
akwaforta, akwatinta, wym.: 29, 5 x 22 cm
sygn. na płycie p.d.: h.D; l.d.: Les Deux Avocats, l.g.: Les gens de justice.
DAUMIER Honoré (1808-1879)
SATYRA POLITYCZNA "NIECH ŻYJE HENRYK V"
litografia, 25 x 21 cm, sygnowana na kamieniu "hD", o dołu podano skład Auberta w Paryżu wydawcę; dwie karty z czasopisma satyrycznego "Le Charivari" z 21.V.1851.