NABERT Julius August Wilhelm (1830-1904)
Olej, płótno, 68,5 x 48 cm;
Sygn. p.d.- Wilhelm Nabert (zatarte)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie dublowanym, 57,5 x 88 cm, sygnowany p. d. "W. Nabert. 62 Düsseldorf"
olej na płótnie, dublowanym, 57,5x88cm, sygnowany, p.d. "W.Nabert, 62 Dusseldort"
olej na płótnie dublowanym,
57,5 x 88 cm
sygnowany p.d.: "W. Nabert.62 Düsseldorf"
olej na płótnie dublowanym,
57,5 x 88 cm
olej na płótnie dublowanym,
57,5 x 88 cm
olej na płótnie dublowanym,
57,5 x 88 cm, sygnowany p.d.: "W. Nabert.62 Düsseldorf"