PODGÓRSKI Czesław (1935 Lwów - 2013)
Druk laserowy, papier; 37 x 30 (arkusz)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Autoportret z Wolfsburga I w. II (litografia & laser) 10/12 Podgórski
cena wywoławcza: Wykup abonament
Litografia, papier; 58,5 x 68 cm
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Sen morski (litografia) epr. d’art. IV/VI imp. Podgórski
Litografia dwubarwna, papier; 58 x 68 cm
Sygnowana ołówkiem: Z cyklu "DROGI DO WOLNOŚCI" (LITOGRAFIA) 4/10 imp PODGÓRSKI
Litografia, papier; 64 x 84 cm
Sygnowany ołówkiem: CZAS PRZESZŁY (WERSJA I) 3/9 (IMP) PODGÓRSKI
olej na płótnie
100 x 73 cm
Z cyklu: Drzewa zaklęte. K- IX
olej/płótno,
57 x 68 cm,
sygn.
akryl, płótno
60x81
olej na płótnie
46 x 60 cm
olej/płótno
65 x 73 cm
sygn.
olej/płótno,
81 x 65 cm,
sygn.
Pastel
47 x 67
Olej na płótnie
60 x 73
olej, płótno
81 x 65 cm
olej/płótno, 60 x 73 cm, sygn.
z cyklu Drzewa zaklęte E-22, 2008
olej, płótno
60 x 81 cm
Z cyklu Drzewa zamknięte VIII, 2008
olej, płótno, 92 x 73 cm;
sygn. l. d.: PODGÓRSKI;
olej/płótno,
46 x 38 cm,
sygn.