WALISZEWSKA Aleksandra (ur. 1976, Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna/gwasz, karton; 34x24 cm
sygnowany na odwrocie: "Waliszewska"
technika własna/gwasz, karton; 35 x 25 cm
olej, płótno; 81 x 60 cm
technika mieszana/karton, 35 x 25 cm
sygnowany na odwrociu: 'Waliszewska'
gwasz, karton; 24 x 34 cm (w świetle oprawy)
- Aleksandra Waliszewska. Złote rączki drżą, Galeria LETO, Warszawa, 2014.
technika mieszana/karton, 35 x 25 cm (w świetle passe-partout)
gwasz na kartonie, 25 x 35 cm
Olej, tektura; 29 x 59,5 cm
Sygnowany l.d.: WALISZEWSKA
gwasz/papier, 25x35 cm
sygn. i opisana na odwrocie /WALISZEWSKA VANITAS 2011/
gwasz na kartonie
25 x 35 cm
akwarela, 35x25 cm
gwasz, karton,
25x35 cm
sygn. na odwrociu Waliszewska
rysunek, akwarela, gwasz,
35x25 cm
tempera, karton;
97 x 23 cm
sygn. na odwrocie: ALEKSANDRA/ WALISZEWSKA
olej, płótno,
60 x 80 cm
na odwrocie napisy autorskie
gwasz, papier,
42 x 30 cm,
sygn. p. d.: WALISZEWSKA
na odwrocie tytuł autorski