TOMCZYK Marta (ur. 1977)
Niedokończona - Niedokończony, 2010
olej, płótno, 80 x 80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
TOMCZYK Marta (ur. 1977)
25 x 25 cm
TOMCZYK Marta (ur. 1977)
akryl na płótnie
120 x 60 cm
TOMCZYK Marta (ur. 1977)
nr 3/3
akwaforta/papier
68 x 97 cm
TOMCZYK Marta (ur. 1977)
TOMCZYK Marta (ur. 1977)