BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
olej, tektura, 53 x 40 cm,
sygn. l.d.: Stefan Bukowski
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
olej/tektura, 48 x 65 cm
sygnowany p.g.: `S. Bukowski`
Estymacja 8 000 - 12 000 zł
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
olej, tektura, 24 x 16 cm; 24,5 x 16,5 cm
jeden z obrazów sygn. p. d.: St. Bukowski
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
olej na płótnie, 60 x 90 cm, sygnowany l.d. "S.Bukowski 927"
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
olej/tektura, 47 x 61 cm
sygnowany p. d.: `S. Bukowski`
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
olej, płyta; 46,5 x 59 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: S Bukowski
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
olej na płótnie, 121 x 86,5 cm,
sygnowany po prawej u dołu "S.Bukowski", na krośnie kartka wystawowa poznańskiego Tow. Przyjaciół Sztuk Pięknych z danymi o obrazie oraz pieczęć krakowskiej firmy Iskra i Karmański. Obraz do konserwacji.
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 27 x 35,5 cm, sygnowany p. d. "St. Bukowski", na odwrocie naklejka wystawowa Zachęty z 1914 r.
BUKOWSKI Stefan (1878 - 1929)
olej, tektura, 46,5 x 64 cm (w świetle ramy); sygn. p.d.: S. Bukowski