GAWDZIK-BRZOZOWSKA Barbara (Katowice, 1927-2010, Zakopane)
cena wywoławcza: Wykup abonament
tusz/papier, 56 x 38 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '"Natalia" B. Gawdzik 73'
opisany na odwrociu: '"NATALIA" 73 | BARBARA GAWDZIK | ZAKOPANE | POLSKA | 56X68CM'
na odwrociu stempel Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie
piórko, tusz na papierze, 46 x 35 cm, sygn.
Dar Rodziny.
tusz/papier, 27 x 32 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'B.Gawdzik 79', tytuł autorski l.d.: '"Zenobia"'
na odwrociu opisany: '"ZENOBIA" 1979 | BARBARA GAWDZIK oraz pieczęcie Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem
tusz/papier, 15 x 12 cm
sygnowany p.d.: 'Maura B.Gawdzik'
opisany na odwrociu: 'BARBARA GAWDZIK | "MAURA" | 15 x 12 1984'
tusz/papier, 60 x 40 cm (arkusz)
sygnowany i opisany l.d.: '"Elena" 02 B. Gawdzik'
piórko, tusz, ekoliny, papier, 45,5 x 33 cm,
sygn. l.d.: "Arletta" B. Gawdzik 79.
sygn. p.d.: "Zefiryna" B. Gawdzik 79
rysunek tuszem, kolor, papier, wym. 21,7x19 cm
piórko, tusz
60 x 45 cm
rysunek tuszem, 26 x 22 cm, sygn.
Dar Rodziny.
Tusz, papier czerpany; wym.: 30 x 24 cm;
sygn. l.d.: Erazm - B. Gawdzik 81. Autorska rama.
sygn. dat. l.d.
tusz, akwarela, papier
47.5x30 (w świetle passe-partout)
piórko, tusz, papier, 61 x 25 cm; sygn. i dat. p.d.: B.gawdzik 65
tusz
46,5 x 34,5 cm
sygn.
Dar Rodziny
piórko, tusz, papier,
61 x 25 cm; sygn. i dat. p.d.: B.gawdzik 65