1 zł
2 600 000 zł
/9

ZAKRZEWSKI Włodzimierz (1916 Petersburg - 1992 Warszawa)

Plac Zamkowy przed odbudową Zamku Królewskiego, 1969 r.

olej, płótno, 80 x 110 cm,
sygn. p.d.: W Zakrzewski i dat. śr.d.: 1969,
opisany na odwrocie: W ZAKRZEWSKI / 1969 / warszawa / plac zamkowy / 80x110

cena wywoławcza: Wykup abonament

Dom Lenina w Poroninie, 1956 r.

olej/płótno, 43,5 x 57 cm (w świetle oprawy)

WARSZAWA. NOWE MIASTO. WIDOK Z RYBAKÓW, 1960

olej, płótno
46,5 x 61 cm
sygn. u dołu: W. ZAKRZEWSKI 1960 | WARSZAWA NOWE MIASTO WIDOK Z RYBAKÓW; p.d.: 243
na odwr. nalepka autorska z danymi obrazu i dedykacją dla Tadeusza Kędzierskiego;
na odwrocie szkic sylwetki mężczyzny

kredka, marker, cienkopis/papier, 35 x 41 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: '1.12.1982 2 20x20 Zakrzewski W'

Rynek w Kazimierzu Dolnym, 1965

olej, płótno; 47 x 62 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. ZAKRZEWSKI 1965;
na odwrocie opisany: W. ZAKRZEWSKI 1965 / KAZIMIERZ RYNEK 39 / FRAGMENT / 46 X 61.

Cicha uliczka, 1963

olej, płótno; 61,5 x 45,5 cm;
sygn. i dat. śr. d.: W.ZAKRZEWSKI 1963
dalej końcówką pędzla napis: 58;
na odwrocie martwa natura z dwoma różami w wazonie.

ULICA MOSTOWA W WARSZAWIE, 1963

Olej, płótno; 61 x 46 cm
Sygnowany l.d.: W. Zakrzewski 1963
Na ramie mosiężna tabliczka z dedykacją: podziękowania dla generała Jana Raczkowskiego za zorganizowanie defilady na 20 lecie PRL od Ministra Obrony Narodowej

Warszawa Starówka/ Kościoł Św.Jacka, 1972 r.

olej/płótno, 65 x 85 cm
sygnowany p.d.: 'W. ZAKRZEWSKI'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'W. ZAKRZEWSKI 1972 | WARSZAWA STARÓWKA, KOŚCIÓŁ | ŚW. JACKA | 65 x 85'

Deszcz, 1938

miedzioryt, karton; 21 x 12,5 cm, na arkuszu 27 x 18 cm;
sygn. l.d. "Deszcz (miedzioryt)", p. d. "Wł.Zakrzewski.";

Paryż - Rue Cujas, 1964

olej, płótno; 55 x 45,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Zakrzewski 1964, opisany l. d.: 204;
opis autorski na odwrocie: 1964 / W ZAKRZEWSKI / RUE / CUJAS / PARIS / w głębi / biblioteka / St. Genevieve / 55 x 45.

L'Aquila - Piazza di Porta Bazzano, 1964

olej, płótno; 50,5 x 62 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu:
L'AQUILA P. DI PORTA BAZZANO W. ZAKRZEWSKI 1964 102 ?; na odwrocie opis autorski: W. ZAKRZESKI 1964 / L'AQUILA (...) PIAZZA DI PORTA BAZZANO / 50 X 61.

WARSZAWA. WIDOK NA KOŚCIÓŁ ŚW. ANNY, 1963

olej, plótno
46,3 x 61,2 cm
sygn. p.d.: W Zakrzewski 1963 43

Notre Dame de Paris, 1962 r.

olej/płótno, 46 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'W. Zakrzewski 1962 241'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'W. ZAKRZEWSKI 1962 | 241 | NOTRE DAME DE PARIS | 46 x 61 h.t'

Ulica Freta w Warszawie , 1976 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany, datowany p.d.: 'W. Zakrzewski 1976'

Tourettes sur Loup, 1968

olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn. i dat. śr. d.: W. Zakrzewski 68;
na odwrocie opis autorski: W. ZAKRZEWSKI STARSZY / 1968-141 / TOURETTES SUR LOUP / 65 X 92.

olej, płótno; 47 x 62 cm;

Ul. Kubusia Puchatka, 1952 r.

olej/płótno naklejone na sklejkę, 18 x 25,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'W. Zakrzewski 1952'

Wisła Most Śląsko-Dąbrowski w Warszawie, 1960 r.

olej/płyta, 14 x 28 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'W. Zakrzewski 1960 | Wisła Warszawa'
na odwrociu naklejka autorska z danymi pracy

Warszawa Stare Miasto

akwaforta/papier, 19 x 24,5 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'ryt. Zakrzewski' i opisany l.d.: 'Warszawa Stare Miasto'

Kutry w Łebie, 1960 r

olej, tektura, 46 x 60 cm,
sygn. i dat. śr.d.: W.Zakrzewski 1960 / Kutry w Łebie

/9
liczba obiektów: 175