GRATKOWSKI Ibis Stanisław (1923-1988)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Ilustracje do komiksu Porwany za młodu - 32 plansze od nr 41 do 72 (1964)
niesygnowany
tusz, papier
8.5x26.5 cm (każda plansza)
Ilustracje do komiksu Porwany za młodu (1964, plansze od nr 41 do 72)
niesygnowany
tusz, papier
ok. 8.5x26.5 cm (każda plansza)
Uśmiech Erosa-projekt okładki dodatku do Karuzeli łącznie z numerem pisma (1987)
nsygn.
olej, sklejka, 32x22 cm
62 plansze, tusz, karton, ok.7.5x27 cm (każda plansza)
+ Adam Lewaszkiewicz - rękopis tekstów + plansze odrzucone przez cenzurę - 8 szt.
Piłka nożna jest sportem zespołowym, 1978 r.
karykatura, rys. tuszem z akwarelą, 18 x 19 cm, sygnowana l.d.
Karykatura Lecha Wałęsy w stroju samuraja
niesygnowany
olej, płótno/tektura
32x21.5