DOUZETTE Louis (Triebsees na Pomorzu 1834 - 1924)
PORT NOCĄ W ŚWIETLE KSIĘŻYCA, 1894
olej, tektura
24,4 x 31,4 cm
sygn. p.d.: Louis Douzette | 1894
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pejzaż z widokiem Lubeki, 1912 r.
olej, płótno, 61 × 93 cm
sygn. i dat. l.d.: Louis Douzette 1912
Estymacja: 37 000 - 41 000 zł
olej/płótno, 63 x 97 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Louis Douzette 1867`
Estymacja 12 000 - 18 000 zł
NAD JEZIOREM W NOC KSIĘŻYCOWĄ, przed 1900
olej, płótno, 75 x 68 cm
sygnowany p.d.: Louis Douzette.