BRZESKA-CIEŚLIŃSKA Halina (1923 - 2004)
Chochoł przed Rydlówką
akwarela, papier; 32 x 23 cm;
sygn. l. d.: HCieślińska / Brzeska (ołówkiem); napis p. d.: Rydlówka 1978 r (ołówkiem)
Portret krakowiaków
akwarela, papier; 32 x 23 cm;
sygn. p. d.: HCieślińska / Brzeska (ołówkiem); napis l. d.: Rydlówka / 1979 r (ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kwiaty w wazonie - Imieninowy bukiet
olej, płótno; 55 x 38 cm;
sygn. l. d.: HCieślińska / Brzeska,
data i opis p. d.: 1908 / Kraków
na odwrocie autorski opis pracy
olej, płótno; 55 x 38 cm;
sygn. l. d.: HCieślińska / Brzeska, data i opis p. d.: 1908 / Kraków
olej, płótno,
36 x 50 cm;
sygn. p. d.: Cieślińska / Brzeska / Kraków 1961
olej, płótno, 36 x 50 cm;
węgiel, papier, 60 x 43,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 19... (pod oprawą) / H. CIEŚLIŃSKA; l. g.: H.C.
sygn. dat. l.d.
olej płótno 92.3x66.7