PAPEE-BOŻYK Helena (1915 - 2010)
technika własna/papier, 29,5 x 41,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Portret aktorki dramatycznej Hanny Małkowskiej
sygn. p.d.
technika mieszana
32.5x30 (w świetle passe-partout)
olej/płótno, 55 x 73 cm
sygnowany p. d.: `H. Bożyk`
na odwrocie fragmentarycznie zachowana naklejka: `Stanisław Tokarski | skład stolarski`
niesygnowany
papier malowany, woskowany, drapany 29.4x41.7