SKURSKI Paweł (ur. 1978)
olej, płótno; 110 x 100 cm;
sygn., opisany na odwrocie: Paweł Skurski / "Attitude".
cena wywoławcza: Wykup abonament
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn. p. d.: Paul Phidias;
sygn. powtórzona na odwrocie: Paul Phidias (Paweł Skurski).
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Paul Phidias (Paweł Skurski) | "Viento"'
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
tusz, papier, 36,5 x 26,5 cm w (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: PAWEŁ SKURSKI 2003
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
olej, płótno, 2x 195 x 105 cm
sygn. p.d.: OMPHALOS/ 2009/ MALOWAŁ PAWEŁ SKURSKI
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
Mini w pończochach na bordowej, skórzanej kanapie, 2003
tempera, płótno;
100,5 x 120 cm;
sygn. p. d.: PAWEŁ SKURSKI
na odwrocie napisy autorskie: Paweł Skurski, 2003/ Mini w pończochach na bordowej, skórzanej kanapie/ tempera na płótnie 100 x 120 cm
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
Olej, płótno; 150 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: Paweł Skurski
Estymacja: 18.000 - 23.000 zł
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
olej, płótno; 90 x 90 cm
sygn. na odwrocie: Paweł Skurski/ Nieracjonalne
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
tempera/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i na odwrociu: `Paweł Skurski | Avedon`s Girls`
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
tempera, płótno,
100 x 100 cm
na odwrocie: Paweł Skurski/W pracowni malarza.2003/tempera.100 x 100
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
Tempera żółtkowa, płótno; 150 x 100 cm
Sygnowany na odwrocie: Paweł Skurski
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
olej, płótno;
130 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: Climax: Paweł Skurski 2008
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
olej, tempera, płótno,
60 x 60 cm;
na odwrocie napisy: "jean-paul (człowiek bez twarzy) / 09.03.2007 paweł skurski / (2002)
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
Olej, płótno;
100 x 130 cm
Sygnowany na odwrocie: Paweł Skurski 09
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
Olej, płótno;
165 x 110 cm
Sygnowany na odwrocie: Paweł Skurski |"Fortuna" |2010
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
olej, tempera, płótno,
60 x 60 cm;
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
tusz, papier,
36,5 x 26,5 cm w (w świetle passe-partout);
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
tempera/papier,
21 x 15 cm
sygn. p.d.: `Paweł`
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
tempera/papier,
31 x 30 cm (w świetle passe-partout)
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
olej, płótno; 120 x 120 cm
sygn. na odwrocie Paweł Skurski/ Przerwana lekcja, 2009