STARZEC Teresa (ur. 1952)
olej na płótnie, 30 x 80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
STARZEC Teresa (ur. 1952)
olej na płótnie, 35 x 50 cm
STARZEC Teresa (ur. 1952)
STARZEC Teresa (ur. 1952)
STARZEC Teresa (ur. 1952)
linoryt/papier, 17 x 20 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Teresa Starzec 1980`
na odwrociu nalepka z Aukcji ZPAP na rzecz NSZZ Solidarność, Warszawa XI 1980
Estymacja: 1 000 - 1 500 zł
STARZEC Teresa (ur. 1952)
olej/płótno, 50 x 120 cm
opisany na odwrociu: Teresa Starzec | `Oczko na żółtym tle" | 2006 | ol. pł. | 50 x 120`
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
STARZEC Teresa (ur. 1952)
olej, malarstwo, 20x50 cm
STARZEC Teresa (ur. 1952)
olej, płótno
30x40 cm
STARZEC Teresa (ur. 1952)
olej na płótnie,
wymiary: 70x30cm
Na odwrocie: sygnatura artystki, Oczko, ol.pl
STARZEC Teresa (ur. 1952)
olej, płótno, 38 x 55 cm;
sygn. na odwrocie, d. Teresa Starzec "Oczko" 38x55 2010
STARZEC Teresa (ur. 1952)
38x55 cm
olej na płótnie
STARZEC Teresa (ur. 1952)
olej/płótno
39,5 x 25 cm
STARZEC Teresa (ur. 1952)
Olej na płótnie
35 x 25
STARZEC Teresa (ur. 1952)
olej, płótno,
26,8x 40,5 cm
STARZEC Teresa (ur. 1952)
olej, płótno, 26,8x40,5 cm
STARZEC Teresa (ur. 1952)
olej na płótnie
60x50 cm
STARZEC Teresa (ur. 1952)
Oranżowa Dolina Vellano, 8.07.2006
akryl, płótno,
13x25 cm
STARZEC Teresa (ur. 1952)
akwarela
20 x 30 cm
2006
STARZEC Teresa (ur. 1952)
Olej, płótno, sygn. na odwrociu, 24x33 cm
STARZEC Teresa (ur. 1952)