BANECKA Elżbieta (ur. 1965)
olej, płatki złota, tektura; 13,5 x 13,4 cm;
sygn., dat. i opisane p. d.: Tokimono / Elżbieta / Banecka / 2017.
Książka jest dodatkową integralną częścią dzieła.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BANECKA Elżbieta (ur. 1965)
olej, akryl, płatki złota, 120x100 cm
sygn. p.d.: ELŻBIETA BANECKA 2017, opisany na odwrocie: olej + akryl + płatki złota z serii “Tokimono” Elżbieta Banecka 2017 rok
BANECKA Elżbieta (ur. 1965)
Fragment ogrodu z Ryonaji z Kyoto, 2018
olej, akryl, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: 18 / Elżbieta Banecka;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: fragment ogrodu z Ryonaji / z Kioto / Elżbieta Banecka / 2018 / olej + akryl.
BANECKA Elżbieta (ur. 1965)
technika mieszana: grafika – wypukłodruk/mix-media/papier/bibuła/tywek/forma przestrzenna, 50 x 50 cm, oprawiony, sygnowany, datowany i opisany u dołu: '2017 rok | „Tokimono” papier+grafika+tywek+bibuła Elżbieta Banecka'
* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.
BANECKA Elżbieta (ur. 1965)
BANECKA Elżbieta (ur. 1965)
akryl, olej, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. i dat. p. d.: Elżbieta / Banecka / 2017;
opisany na dole passe-partout oraz na odwrocie: "Tokimono", płótno + akryl + olej, Elżbieta Banecka 2017;
Do pracy dołączony album.
BANECKA Elżbieta (ur. 1965)
BANECKA Elżbieta (ur. 1965)
BANECKA Elżbieta (ur. 1965)
BANECKA Elżbieta (ur. 1965)
BANECKA Elżbieta (ur. 1965)
BANECKA Elżbieta (ur. 1965)
mix-media, unikat, 57 x 77,5 cm,
sygn. na licu u góry: Praca dedykowana na rzecz aukcji dla Profesora Zygmunta Januszewskiego, na dole: z serii "Idę i idę" unikat mix media Elżbieta Banecka 2011 r.,
BANECKA Elżbieta (ur. 1965)
grafika, linoryt+mix-media, 70 x 100 cm